Budget (1)

BUDGET

Biudžetinės klasės kelionės  – tai kelionės, kurios  kuriamos pagal intensyviausią programą. Norime parodyti kuo daugiau miestų, todėl laisvas laikas lankymosi vietoseyra ribotas. Norint optimaliai suderinti turiningą programą ir ekskursinės kelionės trukmę, tokiose kelionėse gali būti numatyti naktiniai pervežimai. Grupes sudaro daugiau nei  50 žmonių, o turistiniai autobusai yra ne senesni kaip 18 metų. Kelionė gali būti organizuojama ir dviaukščiais autobusais. Visos kelionės metu apsistosite turistinės klasės viešbučiuose.

Biudžetinės klasės kelionės – idealus pasirinkimas tiems, kurie nori pamatyti kuo daugiau ir už kuo mažesnę kainą per minimalų dienų skaičių.

Comfort (1)

COMFORT

Komfortinės klasės kelionės– tai kelionės, sukurtos maksimaliausiam patogumui.
Kelionės metu ne tik keliausite bei lankysitės po pagrindinius objektus, bet ir turėsite daugiau laisvo laiko savarankiškiems pasivaikščiojimams. Ekskursijų programa kelionių kategorijoje „Comfort“ yra labiau išplėsta, o kelionės maršrutas išdėstytas taip, kad būtų komfortiškas.
Grupės dydis yra ne daugiau kaip 46 žmonės, o turistiniai autobusai yra ne senesni nei 10 metų. Visos kelionės metu apsistosite ne mažesnės nei 3* kategorijos viešbučiuose.

Komfortinės klasės kelionės – geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir kokybę už priimtiną kainą.